Hvězdné stropy

 
 
Možná si ještě pamatujete na fosforeskující samolepky, které po nabití svítily. Chtěly je všechny děti a lepily je i tam, kam neměly. I nás okouzlila možnost zpříjemnit dětem usínání a nám dospělým vytvořit unikátní relaxační prostředí, kde se můžeme zklidnit a vypnout. Na svých cestách po světě jsme narazili na speciální techniku, která hravě strčí do kapsy všechny samolepky a plastové hvězdičky (ty jen ničí výmalbu a špatně se odstraňují) a přináší neskutečné zážitky. To jsou HVĚZDNÉ STROPY.
 

Co jsou Hvězdné stropy

 
Představte si, že přijdete unavení večer z práce, vklouznete do ložnice a zavřete za sebou okolní svět. Stáhnete žaluzie nebo zatáhnete závěsy a natáhnete se na postel. Vaše ložnice se v okamžiku promění v noční oblohu plnou hvězd, dávných galaxií nebo neobydlených planet. A vy jen necháte své myšlenky plout a svou mysl odpočinout. Zní to jako sen, že? A to nemluvíme o dětech, které vás budou prosit, aby už mohly jít spát. Nad hlavou se jim příjemně rozsvítí jejich oblíbení hrdinové, kreslené postavičky nebo Hvězdné války a díky nim se přestanou bát tmy. Je nám jasné, že se vám to líbí, tak teď jdeme na praktickou část.
 
 
 
 

Jak to funguje

 
Jedná se o RUČNÍ malbu speciálními ekologickými barvami, které drží na jakémkoliv povrchu. Není třeba strop před malbou vymalovat, ale pokud chcete, můžete. Nebo řekněte nám a my vám ho dáme ještě před vlastní aplikací Hvězdného stropu do pořádku. Malujeme všechny typy a tvary stropů a můžeme říct, že na členitých plochách, které nabízí například podkroví, vypadají Hvězdné stropy přímo skvěle. Malba se přes den nabíjí slunečním světlem a v noci příjemně svítí několik hodin. V tmavších pokojích nebo v zimních měsících se dá strop dobít běžným stávajícím osvětlením (lustrem, LED osvětlením ) anebo UV lampou, kterou si u nás můžete také objednat. Hvězdné stropy se hodí jak do ložnic a dětských pokojů, tak i do komerčních prostor, jako jsou masážní a solární studia, hotely a wellness. 
 

Krok za krokem

 
- vyberete si motiv (můžeme se spolu i poradit o tom, co je vhodné)
- změříte si velikost stropu (můžeme přijet za vámi a vše dohodnout na místě)
- vyplníte nezávaznou online objednávku
- v případě vážného zájmu zaplatíte zálohu 30% z celkové částky.
- proběhne malba stropu (nebo zdi)
- doplatíte zbytek částky
 

Jako malou pozornost vám zašleme na email fotografie z realizace. A přijedeme kamkoliv – ZDARMA!

 

V den aplikace

Možná si říkáte, jaká vás čeká  náročná příprava, ale my pro vás máme úžasnou novinu – žádná. Jen v dětském pokoji posbírat ze země hračky :-) Nic se nepřikrývá, nic se neodstraňuje a nestěhuje. Malování stropu trvá průměrně asi 5 hodin. U složitějších motivů až sedm hodin. Barva rychle zasychá, takže už ten samý večer se můžete těšit ze svého Hvězdného stropu.
 

Jaké jsou motivy?

 
Nabízíme veliký výběr motivů, které často doplňujeme o zajímavé novinky. Velmi oblíbená je realistická noční obloha, galaxie, planety, dominanty světových měst a unikátem v Čechách je kombinovaná malba – přes den letní nebe s mráčky, ale s příchodem tmy se strop sám začne měnit v noční hvězdnou oblohu.
 

 

ZAVOLÁME VÁM A VYSVĚTLÍME

+420

KALKULACE CENY STROPU

Vyberte si svojí variantu
5 m2 45 m2
KONEČNÁ CENA:
7.700  s DPH
 • ekologické
  a bezpečné barvy
 • ve dne neviditelné
  v noci zaujme
 • konec plastových
  hvězdiček
 • vhodné i pro hotely
  solaria...
 • pro děti i dospělé

Reference

Zobrazit další NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

RYCHLÝ KONTAKT

 • (+420) 608 684 535
 • Kontaktní formulář
 • ZAJÍMÁM SE O NOVINKY

  SLEDUJTE NÁS

  fb