Realizace stropu

 
Vybírejte z motivů, které jsou vám a vašim dětem nejbližší. Je jen na vás, jakou bude mít hvězdný strop podobu. Na výběr máte od realistické noční oblohy, přes galaxie, planety a Hvězdné války po oblíbené dětské postavičky. Velmi zajímavou variantou je kombinace letní oblohy s mráčky, jež zdobí váš strop přes den, která se v noci promění na oblohu plnou hvězd. Motivy postupně přidáváme a mezi horké novinky teď patří Elsa a její Ledové království.
 

Jak to funguje?

 
Jedná se o RUČNÍ malbu speciálními ekologickými barvami, které drží na jakémkoliv povrchu. Není třeba strop před malbou vymalovat, ale pokud chcete, můžete. Nebo řekněte nám a my vám ho dáme ještě před vlastní aplikací Hvězdného stropu do pořádku. Malujeme všechny typy a tvary stropů a můžeme říct, že na členitých plochách, které nabízí například podkroví, vypadají Hvězdné stropy přímo skvěle. Malba se přes den nabíjí slunečním světlem a v noci příjemně svítí několik hodin. V tmavších pokojích nebo v zimních měsících se dá strop dobít běžným stávajícím osvětlením (lustrem, LED osvětlením ) anebo UV lampou, kterou si u nás můžete také objednat. Hvězdné stropy se hodí jak do ložnic a dětských pokojů, tak i do komerčních prostor, jako jsou masážní a solární studia, hotely a wellness. 
 
 
Jaké jsou motivy?
 
Nabízíme veliký výběr motivů, které často doplňujeme o zajímavé novinky. Velmi oblíbená je realistická noční obloha, galaxie, planety, dominanty světových měst a unikátem v Čechách je kombinovaná malba – přes den letní nebe s mráčky a v noci noční hvězdná obloha.
 
V den aplikace
 
Možná si říkáte, jaká vás čeká  náročná příprava, ale my pro vás máme úžasnou novinu – žádná. Jen v dětském pokoji posbírat ze země hračky  Nic se nepřikrývá, nic se neodstraňuje a nestěhuje. Malování stropu trvá průměrně asi 5 hodin. U složitějších motivů až sedm hodin. Barva rychle zasychá, takže už ten samý večer se můžete těšit ze svého Hvězdného stropu.
 
Krok za krokem
 
- vyberete si motiv (můžeme se spolu i poradit o tom, co je vhodné)
- změříte si velikost stropu (můžeme přijet za vámi a vše dohodnout na místě)
- vyplníte nezávaznou online objednávku
- v případě vážného zájmu zaplatíte zálohu 30% z celkové částky.
- proběhne malba stropu (nebo zdi)
- doplatíte zbytek částky
 
Jako malou pozornost vám zašleme na email fotografie z realizace. A přijedeme kamkoliv – ZDARMA!
 
 

To vše můžete mít a mnohem více. Kontaktujte nás.

 

 

ZAVOLÁME VÁM A VYSVĚTLÍME

+420

KALKULACE CENY STROPU

Vyberte si svojí variantu
5 m2 45 m2
KONEČNÁ CENA:
7.700  s DPH
 • ekologické
  a bezpečné barvy
 • ve dne neviditelné
  v noci zaujme
 • konec plastových
  hvězdiček
 • vhodné i pro hotely
  solaria...
 • pro děti i dospělé

Reference

Zobrazit další NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

RYCHLÝ KONTAKT

 • (+420) 608 684 535
 • Kontaktní formulář
 • ZAJÍMÁM SE O NOVINKY

  SLEDUJTE NÁS

  fb